O firmie

Sklep Proxer powstał w 1992 roku rozpoczynając od usług kserograficznych. Przez prawie 30 lat swojej działalności poszerzaliśmy zakres świadczonych usług oraz gamę artykułów i zdobyliśmy zaufanie Klientów. W 2016 roku w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów otworzyliśmy sklep internetowy proxer.com.pl.

Główny nacisk kładziemy na profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo, szeroki asortyment i satysfakcję Klienta. Zaopatrujemy firmy w sprzęt i materiały biurowe. Realizujemy każde, nawet najbardziej nietypowe zamówienia, które przyjmujemy osobiście, telefonicznie, drogą mailową lub przez sklep internetowy.
Naszym najmłodszym Klientom mamy do zaoferowania szeroki wachlarz artykułów szkolnych i kreatywnych. Wiemy co jest modne i co zadowoli każde, nawet najbardziej wymagające dziecko. Zawsze jesteśmy na bieżąco z nowymi trendami. Zawsze mamy najnowsze kolekcje plecaków, tornistrów, piórników i wiele innych fajnych gadżetów. 

Posiadamy również szeroką gamę usług poligraficznych oraz zdobniczych pozwalających na tłoczenie, złocenie, srebrzenie na materiałach skóropodobnych lub okładkach do prac dyplomowych. Dzięki temu od ręki możemy wykonać dowolny napis na praktycznie każdej powierzchni skórzanej lub skóropodobnej np. personalizowane kalendarze czy notatniki.
Jesteśmy również autoryzowanym dystrybutorem wiodących marek artykułów piśmienniczych: WATERMAN, PARKER, PELIKAN, FABER-CASTELL, SHEAFFER.