O firmie

Sklep Proxer powstał w 1992 roku rozpoczynając od usług kserograficznych. Przez prawie 30 lat swojej działalności poszerzaliśmy zakres świadczonych usług oraz gamę artykułów i zdobyliśmy zaufanie Klientów. W 2016 roku w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów otworzyliśmy sklep internetowy proxer.com.pl.

Główny nacisk kładziemy na profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo, szeroki asortyment i satysfakcję Klienta. Zaopatrujemy firmy w sprzęt i materiały biurowe. Realizujemy każde, nawet najbardziej nietypowe zamówienia, które przyjmujemy osobiście, telefonicznie, drogą mailową lub przez sklep internetowy.
Naszym najmłodszym Klientom mamy do zaoferowania szeroki wachlarz artykułów szkolnych i kreatywnych. Wiemy co jest modne i co zadowoli każde, nawet najbardziej wymagające dziecko. Zawsze jesteśmy na bieżąco z nowymi trendami. Zawsze mamy najnowsze kolekcje plecaków, tornistrów, piórników i wiele innych fajnych gadżetów. 

Posiadamy również szeroką gamę usług poligraficznych.
Jesteśmy również autoryzowanym dystrybutorem wiodących marek artykułów piśmienniczych: WATERMAN, PARKER, PELIKAN, FABER-CASTELL, SHEAFFER.