Cena promocyjna: 120.70PLN 68.00PLN
Ilość: szt.
Producent:
COOLPACK
:

Plecak szkolny znanej i lubianej wśród młodzieży firmy CoolPack. Plecak z serii SMASH najpopularniejsza seria wśród plecaków szkolnych ze względu na z dużą ilością praktycznych przegród oraz smukły i kształt.

Wszystkie plecaki Coolpack są solidne i trwałe. Wykonane z bardzo dobrych jakościowo materiałów. Są wygodne w użytkowaniu i piękne dla oka.

Seria CoolPack Smash posiada 3 przegrody, wzmocnione i wyprofilowane plecy, pokryte siatką dla lepszej wentylacji oraz wygody użytkowania. Model ten wyposażony został w szereg kieszeni: na laptop, kieszeń na tablet, telefon oraz kieszonkę na okulary. Dodatkowo posiada rozbudowany organizer: wewnętrzną kieszonkę na drobiazgi. Zawiera kieszonkę zapinaną na suwak, miejsce na przybory do pisania i nie zamykaną kieszonkę. Plecak Coolpack Smash posiada wyjście na słuchawki połączoną z małą kieszonką na telefon. Dodatkowo posiada odpinaną przywieszkę do kluczy, dzięki której nie będzie już problemów ze znalezieniem kluczy w plecaku. Plecak wyposażony został także w regulowany pas piersiowy stabilizujący plecy z dużym obciążeniem oraz w boczne kieszenie na bidon.

Specyfikacja produktu:

- 3 przegrody,
- Wyprofilowane plecy,
- Wzmocniony spód,
- Wyściełana rączka,
- Wyściełane szelki,
- Kieszeń na laptop,
- Kieszeń na tablet,
- Kieszonka na telefon,
- Kieszeń z polaru na okulary,
- Kieszeń z organizerem,
- Przywieszka do kluczy,
- Wyjście na słuchawki,
- Boczne kieszenie na bidon,
- Regulowany pas piersiowy,
- Wymiary: 45 x 31 x 20 cm
- Materiał: Poliester 600D
- Kolor: Motion Check 890
- Kod producenta: 68970CP

Gwarancja producenta: 24 miesiące